İncisin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'a Ait Ürün ve Hizmetler

Özel İNCİ-SİN Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, deneyimli ve uzman diş hekimleri, mesleki eğitim sürecinden geçirilmiş yardımcı personeli ile 2013 yılından bu yana Şanlıurfa’da hizmet vermektedir.

1400 metrekarelik kullanım alanına sahip olan merkezimiz, uluslararası standartlar doğrultusunda, evrensel sağlık hizmetlerine uygun, yeni ve teknolojik gelişmelerle bütünleşen, güler yüzlü, hasta haklarına saygılı, ağız ve diş sağlığı alanında sürdürülebilir hizmet veren kurum olma bilinci ile kurulmuştur.

Misyonumuz

Ağız ve diş sağlığı tedavisini, uluslararası standartlarla kabul edilmiş olan yöntemler ve teknolojik gelişmelerin sağladığı olanaklar doğrultusunda kentimizde, bölgemizde ve farklı ülkelerdeki insanlara merkezimizde sunmak.

Vizyonumuz

İNCİ-SİN olarak ağız ve diş sağlığı tedavisinde, hastalara yaptığı uygulamalar, kullandığı teknoloji, hekimleri, çalışanları ve insana verdiği değerle bölgede ve uluslararası platformda örnek gösterilen kurum olmak.

 Etiket:
şanlıurfa diş merkezi
urfa diş hastanesi
urfa implant
urfa çene cerrahi
incisin
İncisin diş

Firmayı Sosyal Ağlarda PaylaşSitenin tüm hakları infopazar.com'a aittir. Sitede yer alan firmalar için, resim ilan gibi verilerin telif hakları ilgili firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır ve izinsiz kopyalanması yasaktır.