Firma Hakkında

AY-KA KAPI SİSTEMLERİ, üretiminin her noktasında muayene ve kalite kontrolünden geçen ürünlerini güvenli ambalajlarında müşterilerine sunarken, AR-GE çalışmaları sayesinde yüksek teknoloji ile yakaladığı kalite ve verimliliği sunmaya devam etmektedir.

Birinci önceliğimiz, müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermektir. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Hizmetin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmektir. İş ilişkilerimizin temeli ise; güven, iyi niyet ve anlayıştır. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı bir lüks değil, çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

En önemli görevimiz, topluma katkıda bulunmaktır. Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve yarının kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve içinde yaşadığımız topluma birçok açıdan katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Merkez Mahallesi İ.Kolsuzoğlu Bulvarı 5028. Sokak Mercan Sitesi Altı No: 4 /B Karaköprü / Şanlıurfa
Bu firma  20408 kez ziyaret edildi.

Paylaş