AY-KA KAPI SİSTEMLERİ, üretiminin her noktasında muayene ve kalite kontrolünden geçen ürünlerini güvenli ambalajlarında müşterilerine sunarken, AR-GE çalışmaları sayesinde yüksek teknoloji ile yakaladığı kalite ve verimliliği sunmaya devam etmektedir.

Birinci önceliğimiz, müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermektir. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Hizmetin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmektir. İş ilişkilerimizin temeli ise; güven, iyi niyet ve anlayıştır. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı bir lüks değil, çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

En önemli görevimiz, topluma katkıda bulunmaktır. Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve yarının kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve içinde yaşadığımız topluma birçok açıdan katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

 Etiket:
İtalyan Door
Ay-Ka Kapı
ayka kapı
Karaköprü
Şanlıurfa
Amerikan kapı
PVC kapı
iç kapı
oda kapıları
çelik kapı
ibrahim köksal
köksallar
kapı

Firmayı Sosyal Ağlarda PaylaşSitenin tüm hakları infopazar.com'a aittir. Sitede yer alan firmalar için, resim ilan gibi verilerin telif hakları ilgili firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır ve izinsiz kopyalanması yasaktır.