Firma Hakkında

KUDAT YAPI TASARIM olarak projelerini en profesyonel şekilde tasarlamak ve tanıtmak isteyen müşterilerimiz için en üst düzey kalite ve gerçeklikte iç mimari ve cephe tasarımları yapmaktayız. Ayrıca Animasyon, 3D modelleme, web tasarım, profesyonel maket hizmeti vermekteyiz.

Firmamız 2005 yılında Mahmut Kudat tarafından kuruldu. Mahmut Kudat tarafından kurulan firmamız bugün Şanlıurfa ve Türkiye’de birçok sayısız projeye imza attı. Güçlü ekibimiz ile farklı projeler ortaya çıkardık. Sektörün dengelerini değiştirerek yeniden şekillendirdik. 2005 yılında 30m2' lik küçük bir atölyede başlayan maceramız bugün güçlü kadrosu ile 300m2’ lik bir alanda devam etmektedir.

3D Görsellemede kurumsal hizmet anlayışını sektöre kazandıran firmamız, ileri teknoloji imkânlarından ve üst düzey bilişim sistemlerinden yararlanarak müşterilerine her zaman kalite ve öncülüğün kapısını açmıştır.

Deneyimli, genç, dinamik, heyecanlı, araştırmacı ekibimizle her zaman en iyisini yapabilmek için siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz.

Sektöre üç boyut kavramını tanıtan ve kazandıran Sayın Mahmut Kudat ile büyüyen bir ekibin bugün zirvede olmasının en temel kaynağı ise insan odaklı çalışması, işine sevdalı kişilerden oluşmasıdır. Sektörde hep taklit edilen, takip edilen olmak zor olmasına rağmen bunu başarmak herkesin, her ekibin işi olmasa gerek. Adeta sektör haline gelen 3D Modelleme artık olmazsa olmazlar arasında yerini aldı. Bu başarı bizi ayrıca mutlu etmektedir. Bunun yanı sıra sektöre birçok ara eleman, mimar ve içmimar yetiştirerek diğer firmalarında kalkınmasına vesile olmuştur. Bireysel değil çoğulcu bir yapılaşmadan taraf olan firmamız, Hz. Mevlana’nın ‘’Bir mum bir mumu yakmakla ışığından bir şey kaybetmez’’ sözü doğrultusunda sektöre birçok ışık kazandırmıştır. Sektöre her yönüyle kazandıran bir kurumsallığa sahip firmamız gücüne güç katarak her geçen gün daha da büyüyerek ilerlemektedir.

BİZİM İÇİN HER BİR MÜŞTERİMİZ AYRI BİR ORTAĞIMIZDIR…

Bir tasarım firması için ÜRETKENLİK çok önemli denmesi için; ORTAK HEYECAN, ORTAK ENERJİ ve ORTAK AKIL olması gerekir. İşte biz, müşterilerimizle bu doğrultuda çalışıyoruz. Markanızı en iyi şekilde yansıtan çözümlerimiz ile kurumsal kimlik ve ürünleriniz için en çarpıcı tasarımları sizlere sunuyoruz.

İşte bu anlayışla MÜŞTERİYİ DOĞRU OKUYAN ekibimizle her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Markaların markasıyız!

Sektörde birçok firmanın kurumsallaşmasında ve tanınmasında imzası bulunan firmamız, müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyor ve yükselmesi için elinden gelenden fazlasını yapmaya çalışıyor. Oluşturduğu markalarında sonuna kadar arkasında duruyor.

KUDAT YAPI TASARIM’ ın işi gücü tasarlamak ve tanıtmaktır. İlk gün ki merak ve heyecanla işlerini titizlikle devam ettirmek en büyük alışkanlığıdır. Bireysellikten çok kurumsallık anlayışı sayesinde Şanlıurfa başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde, birçok firmanın etkili ve özel işler yapmasına vesile olmuştur. Yaratıcı ekibi sayesinde müşterilerinin A’ dan Z’ ye tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Müşterilerine sadece hazırlanan işlere onay vermek kalıyor. Kudat tasarım bunları mümkün olduğunca düşük bütçeler ile yapar.

Düşük maliyet!

Büyük yatırımlarınız için büyük bütçeler harcamanıza gerek yok. Yerinde ve zamanında yapılacak tanıtımlar belkide istediğinizden daha fazla kazandıracaktır. Bu nedenle daima süreklilikten tarafız. İhtiyaç olduğunda değil, sürekli ve düzenli reklam planlamasından yanayız.

Bugüne kadar birçok projeye imza atan ekibimiz, işin ehli olduğunu ispatlamış, birçok kişi ve firmaya örnek olmuştur. Sektöre yön veren bir firma olmanın haklı gururu ile sizlere elimizden gelen imkânlar doğrultusunda en iyi hizmeti verme söz veriyoruz.

Şanlıurfa’nın ilk ve tek tasarım, maket atölyesi olarak hizmet ediyoruz.

Bu firma  4628 kez ziyaret edildi.

Paylaş