Firma Hakkında

Mustafa Mısır'ın Şanlıurfa iş ortağı oluduğu Lokalfirsat.com, Current Life Marketing Ltd. Şti.’ye ait bir web sitesidir. Lokal hizmetlerin ve ürünlerin en iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimiz ile buluştuğu, Türkiye’nin ve dünyanın yeniliklerle dolu, en kapsamlı online platformudur.

2015 yılı Temmuz ayında açılan lokalfirsat.com, şehrinizde bulunan hizmet ve ürünlerin en iyi fırsatlarını size sunmaktadır. Amacımız, üye iş yerlerimize sadık müşteri portföyü oluştururken aynı zamanda onlara yeni müşteriler kazandırmak ve müşterilere kaçırmak istemeyecekleri fırsatlar sunmaktır.

Biz neler yapıyoruz?

Current Life Marketing Ltd. Şti., üye iş yerlerine sadece lokalfirsat.com üzerinden müşteri kazandırmak ile yetinmiyor. Dünyada bir ilki başararak, sosyal ve mobil ticareti harmanlayıp üye iş yerlerine yeni bir reklam platformu sunmaktadır. Üye iş yerlerimiz, veri bankasında yer alan müşterilere 7 gün 24 saat 365 gün cepten reklam gönderebilmektedir. Yeni sosyal-mobil reklam ile üye iş yerlerimiz kendi reklamlarını yapacak ve bu reklamları izleyen müşteriler de kazanacak.

İlk olarak Türkiye ve Uganda’da başlattığımız lokalfirsat.com ile 3 yılda 50 ülkede faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.

Yenişehir mahallesi Yenişehir caddesi 25/A Haliliye / Şanlıurfa
Bu firma  9357 kez ziyaret edildi.

Paylaş