Şanpol Fiber Metal Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
Ürün / Hizmetler

Firmamız, Aquapark ve Su Kaydırakları, Dağ Kızağı, Fiber Havuz ve Özel Tasarım, Yatay Asansör, Havuz ve Gölet, Teleferik İmalatı, İskele ve Dalgakıran İmalatı, Çelik Konstrüksiyon İmalatı, Balık Havuzları İmalatı, Prefabrik Yapılar, 3d Tasarım, Yapay Kaya ve Şelale ve Fiber Cami Kubbeleri alanlarında hizmet vermektedir. Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim atolyemizde kalite standartlarına uygun koşullarda (CE) fiber havuz,kaydırak,teleferik benzeri üretimleri yapılmaktadır.

Vizyonumuz; Mükemmelliğin belirleyicisi olmaktır. Paydaşlarımız tarafından saygı duyulan bir kurum olmamız ile hayat bulmaktadır.

Misyonumuz; İtibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle, dünyanın imrenilen yeteneklerinin birinci tercihi olmak...

Tüm pazar segmentlerine yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerin birinci tercihi olmak...

 Etiket:
dağ kızağı imalatı
aquapark imalatı
fiber havuz imalatı
prefarbrik yapı imalatı
yapay kaya imalatı
şelale imalatı

Firmayı Sosyal Ağlarda PaylaşSitenin tüm hakları infopazar.com'a aittir. Sitede yer alan firmalar için, resim ilan gibi verilerin telif hakları ilgili firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır ve izinsiz kopyalanması yasaktır.