URFA EKOL AYDINLATMA
Ürün / Hizmetler

Hakkımızda

 

Şirketimiz Urfa Ekol Taah. Elk. San. ve Tic. Ltd. Şti. ilimizde 1996 yılından itibaren aktif olarak faaliyetine devam etmekte olup, Firmamız Ticaret ve Sanayi Odasına 15.10.2007 tarihi Esentepe Mahallesi Necmettin Cevheri Bulvarı Sarı Konak Apt. Altı No:68/A Karaköprü / ŞANLIURFA adresinde kayıt işlemini gerçekleşmiş olup faaliyetine başlamıştır. 

Bu tarihten bu yana, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, bölgede Akıllı Bina Çözümleri, Elektrik – Elektronik – DATA - Telefon Malzeme ve Altyapı Sistemleri, Yerel - Uzak Kablolu - Kablosuz Ağ Malzeme ve Çözümleri, Internet ve Telekomünikasyon malzemeleri ve Yüksek Sanayi Elektrik ve Elektronik sistemleri alanlarında her türlü elektrik ve elektronik malzemeler ve işçilik boyutunda müşterilerine proje öncesi hizmetlerinden başlayarak, sistem tasarımı, cihaz-teknoloji seçimi konularında, entegre sistem projeleri sunan bir “Çözüm Evi” olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesinde ilk ve tek firma olarak faaliyet göstermektedir. 

Urfa Ekol Ltd. Şti. sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Türkiye'de yeni gereksinimlere göre elektrik ve elektronik alanlarında ilgili en son yenilikleri de takip etmekte ve daha iyi Ar-Ge çalışmalarını araştırıp konuları arasına katmaya devam etmektedir. Yeni konuların eklenmesi ile beraber, bu konularda destek vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücüde gereksinimler doğrultusunda Urfa Ekol ailesine katılmaktadır.  

Firma politikası, müşterilerine sadece malzeme satmak üzerine kurulmamış, bunun yerine projenin her aşamasında tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, her türlü gereksinimlerine en iyi yanıtı veren çözümleri anahtar teslim projeler halindesunmak olarak belirlenmiştir. Müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve üstün kaliteli hizmet vermek, Urfa Ekol ’ün asla vazgeçemeyeceği bir ilkesidir.    

Urfa Ekol, müşterileri arasında, dünya standartlarına uygun "proje tasarım" çalışmalarına, "ileri batılı ülkelerdeki hizmet anlayışı" ile en iyi şekilde bütünleştiren firma olarak tanınmayı hedeflemektedir.    Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan CableNet'in vazgeçilmez ilkesi: "Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır. Şirketimiz Gaziantep ilinde yine kendi iştirakimiz olan Gazi Ekol Elektrik Ltd. Şti. olarak 04 Haziran 2013 ‘te faaliyetine başlamış olup çalışma prensipleri ve düzeni aynı Urfa Ekol Ltd. Şti. kriterleri ve hedeflerimiz ilkesinde faaliyetine devam edecektir. 

Diğer bir iştirakimiz olan Rose Ekol Ltd. Şti. ‘nde adı altında matbaa ve yerel basın alanında ve ilimizin saygın gazetelerinden Urfanatik olarak faaliyetine 12.09.2011 tarihinde başlamış olup faaliyetine devam etmektedir.

 Etiket:
urfa ekol
urfa ekol aydınlatma
urfa ekol elektrik
urfa ekol avize
urfa elektrik

Firmayı Sosyal Ağlarda PaylaşSitenin tüm hakları infopazar.com'a aittir. Sitede yer alan firmalar için, resim ilan gibi verilerin telif hakları ilgili firmaları kapsar. Tüm yazılım ve içerik her hakkı saklıdır ve izinsiz kopyalanması yasaktır.