Hakkımızda

Türkiye'nin sanal fuarı

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yılda bir kaç gün düzenlenen geleneksel fuarların yerine, 365 gün 24 saat ziyaretçi ağırlayan interaktif bir fuar olan infopazar.com, Türkiye’ye dalga dalga yayılıyor.

Yüzlerce fuar aynı anda…

infopazar.com; müşteri portföyünü genişletmek, yeni yatırımlar yapmak, sektördeki prestijini koruyarak yükseltmeye devam etmek isteyen tüm işletmelerin bir arada bulunduğu, ürün ve hizmetlerini en ince ayrıntısına fotoğraf, yazı ve videolu anlatabilecekleri bir platform.

Sıvacıdan, ihracatçıya tüm sektörler…

İnfopazar.com; tüm şehirlerde, yüzlerce sektörü içine alan, bireysel çalışan sıvacı ustasından, uluslararası ticaret yapan dev şirketlere, sağlık sektöründen madenciliğe kadar binlerce alanda iş yapanlarla yaptıranları buluşturan, sektörler arası işbirliği ve gelişimin ufkunu açacak yepyeni bir fuar anlayışı ile geliyor.

Sürekli güncel ve aktif yüzlerce fuar…

İnfopazar.com ekibi olarak düzenlediğimiz fuarlara önce katılımcılar sağlıyor, ardından ziyaretçileri doğrudan davet ederek işe başlıyoruz. Belirli sektörlerdeki fuarlarımız için hem sanal ortamda ziyaretçilere davetiye gönderiyor hem de yüz binlerce broşürü tek tek insanlara ulaştırarak Türkiye’nin en büyük fuarına birkaç saniyede katılmalarını sağlıyoruz.

Avantajları

·         Geleneksel fuarlardaki gibi stant kurma, yer kiralama, günlerce süren hazırlıklar yapma dönemini sona erdirdiği için işletmeleri büyük bir masraftan kurtarıyor.

·         Geleneksel fuarlara katılımcı sayısı sınırlıdır ve katılımcı sayısı arttıkça katılım ücretleri yükseltilerek küçük katılımcılar dezavantajlı konuma geçerler. Oysa infopazar.com’da katılımcı sınırlaması yoktur. Uçak motoru üreten bir firmadan, iğne oyası yaparak geçimini sağlayan ev hanımlarına kadar isteyen herkes infopazar.com’da yerini alarak hedef kitlelerine doğrudan ulaşırlar.

·         İş fikirleri için veri bankası. Diyelim ki yaptığınız veya yapacağınız bir iş ile ilgili malzeme veya hizmetleri nereden alacağınızı bilmiyorsunuz yada bildiğiniz birkaç yerden başka alternatifiniz yok. İnfopazar.com’a girerek o alanda hizmet veren tüm işletmeleri, ürün ve hizmetleriyle bulma imkanınız var.

·         Tırnak makasındaki küçük zincirin boyu 7-8 cm’dir. Size 1 metre uzunluğunda lazım olduğunda nerede satılır diye istediğiniz kadar arasanız da bulamazsınız. Türkiye’de bunu üreten 1-2 firma vardır ve sadece küçük mütevazi dükkanlarında kendileri satış yapar. Telefon açarak sipariş verseniz ertesi gün kargo kapınıza kadar getirir. Tabi telefonunu bilirseniz. İşte bunun gibi belki milyonlarca ürün ve hizmet infopazar.com fuarlarında…

·         Bazen aradığınız bir şeyi internette bulursunuz. Aradığınızda hesaplarına para aktarmanızı isterler ve ürünü göndereceklerini söylerler. Sipariş verince içinize bir kurt düşer. Acaba bu sahte bir işletme mi? İnternet üzerinden bulunarak yapılan alışverişlerin çoğu da bu sahtekarlıkla sonuçlanır. Oysa infopazar.com’da yer alan işletmeler doğrudan ziyaret edilmiş, işyerleri fotoğraflanmış, resmi kayıtları olan güvenilir işletmelerdir. İşletmeler sürekli infopazar.com ile irtibat halinde olduklarından iş değişikliği, adres değişikliği, kapanma gibi gelişmeler doğrudan bu sistemde kayıt altına alınır.